Rus kızları, güzel kızlar, kız resimleri, rus mankenler, ruslar

Rus Kızları Neden Bu Kadar Güzel?

“Hemen hemen tüm dünya erkeklerinin ortak görüşüdür Rus Kızlarının güzelliği… Peki neden Rus kızları bu kadar güzel. Wall Street Journal’in Rus yazarı nedenini yazdı…. “

Wall Street Journal gazetesindeki bir makaleye göre komünist dönemde seks patlaması yaşandı. Güzel kadınlar daha çok ilişkiye girdi ve standart altı kadınlara oranla çok çocuk doğurdu. Böylece Rus ırkı güzelleşti.

Wall Street Journall gazetesinin Rus yazarı Edvard Radzinsky tarafından kaleme alınan “Diğer Rus Devrimi” başlıklı yazıda, Rus kadınlarının neden güzel olduğu sorusuna yanıt arandı. İşte Radzinsky’nin analizi… 20′nci yüzyılın büyük bölümünde Rus kadınları savaşlar, baskı ve kıtlık altında yaşadı. Bu nedenle İskandinav, Kafkasya ve Asya ırklarının genetik özelliklerini barındıran, doğuştan gelen ‘güzelliklerini’ ön plana çıkaramadı. Ancak 70 yıllık komünist dönemde, dini ve ahlaki değerler devlet organı tarafından bastırılmıştı.

Bu toplumda seks patlamasına yol açtı. Fiziksel açıdan güzel kadın ve erkeklerin cinsel ilişki için her zaman ilk tercih olduğunu göz önünde bulundurursak, bu kişilerin daha fazla ilişkiye girdiğini kabul etmemiz gerekiyor. Yani daha çok ilişkiye giren ‘güzel kadınlar’ın dünyaya getirdikleri çocukların sayısı, fiziksel görünümü standartların altında kalan kadınlardan daha fazlaydı. Kısacası komünist dönemde Rus ırkı daha da ‘güzelleşti’.

Kül kedileri gibiydiler

Fakat zorlu yaşam şartları nedeniyle Rus kadınlar, ‘prenses olmayı bekleyen kül kedileri’ gibiydi. Devlet Başkanı Mihail Gorbaçov’un Rusya’yı serbest pazara açmasıyla birlikte, Rus kadınlarının toplum içindeki yeri kısa sürede değişti. Kapitalist sistemde ‘başarılı’ olmak için zekanın yanısıra fiziksel güzelliğin de rol oynadığını kolayca kavrayan Rus kadınları, görünümlerine daha çok önem vermeye başladı. Böylece genetik yollardan edindikleri doğal güzelliklerini daha ön plana çıkardılar.

Perestroyka’nın ilk dönemlerinde iş hayatına atılan eğitimli Rus kadınları şimdi 30′lu yaşlarına geldi. Ve bu Rus güzelleri, kendi çocuklarını, yani ‘kül kedilerini’, prensese çevirmek için çaba harcıyor. Yabancı dil ve ağır eğitimin yanısıra çocuklarını fiziksel açıdan mükemmel olmalarını sağlamak için spora teşvik ediyorlar. Rus kızları henüz 3-4 yaşlarındayken tenis, cimnastik ve yüzme gibi sporlara başlıyor. Rus kadınlarının güzelliğini, dünyaya tanıtan ilk isimlerden biri tenisçi Anna Kournikova oldu. Kournikova ile kalpleri fetheden Rus güzelleri, şimdi de Maria Sharapova ile tüm dünyayı kendilerine hayran bırakıyor

 

 

 

Sevgili Günlük,

Artık internette bu sayfalara denk gelen kadınların bana şunu diyeceğine eminim. “Defol git Rusya ‘ya. Zaten sana yüz vermemişiz elin şeyleri versin. ”

English Yazdığım için Türk kızları ya da kadınları tarafından okunacağım. Onlara yaranma gibi de amacım yok. Yoksa ben salak mıyım biraz sonra yapacağımı yapmak intihar etmektir.

Ben hep hayatı eleştirmiş o yüzden diğerlerine tuhaf gelmiş biriyim. En azından az kullanılmış Beynim yok. Bu yüzden mutluyum. Bugün de yüzlercesiyle aynı mekanda olduğum Rus kızlarından bahsedeceğim. Ve kıyaslamalar olacak. Tabiki bu kıyaslama biraz öz Eleştiri yapsın Türk kizimiz diye yapıldıysa da tabi bu hanım kızlarımızın işine gelmeyecektir.

Rus kızları daha çocukluklarından itibaren manken gibi bir vücuda sahip oluyorlar. İnanın çirkin diyebileceğimiz bir iki tanesine rastlayamayız. Ama bu kızların 40 lı 50 lili Yaşları tamamen tezat oluyor. Bu kızların bacakları uzun, süğlün gibi sarışın renkli gözlü kumral gülüşleri aklı baştan alıcı Allah ‘ın boş zamanında yarattığı bir ırkın insanlığa Hediyeleri.

Bu kızlar dini eğitim almadıkları için ar namus kavramı bize göre çok farklıdır. Hoşlandıklarıyla yatıp kalkarlar. Şimdiye kadar yattığım hiç biri olmadı ama tabiki efsanevi bir ünleri yok yataktaki performanslarda. Ama kolay elde edilebilirliği erkek ırkının gözdesi yapmaya yetmiştir. O yüzden erkekler bu kızlara aşık olmazlar. Bu kızlar da aşık olmazlar zaten.

Evlendiklerinde her şey değişir. Kocalarından başka erkek tanımazlar. Sadık olurlar. Iyi bir de anne. Ama Türk erkeğine göre değildirler. Çünkü onlar giyim kıyafetlerine karışılmasına, kurallar koyulmasına karşıdırlar. Gerekirse boşarlar. Çekip ülkelerine giderler. Yine de bizim hanım Kızlarımız para ile saadet peşindeyken Varlığı da yokluğu da gören bu kızlar herşey ile mutlu OLMASINI bilirler. Türkiye ‘de kalmayı isterler ama Türk erkeklerin tacizlerinden yaşamak istemezler.

Milliyetçidirler ama sevdiği erkek için gerekirse Türk bile olurlar. Ama bunun karşılığını almak isterler. Kültürlüdürler. Mutlaka üniversite bitirirler. Aldıkları kalite Eğitimin değerini bilirler. Moskova kızları daha kalbur üstü olup Rus sosyetisindendirler. Onlara bulaşmamayı tavsiye ederim.

Onu Rus kızı bakımlıdırlar. Ve esmer erkeklere bayılırlar. Buna rağmen havalı değildirler. Bilmediklerini öğrenirler. Erkeğine hizmet etmeyi ibadet saymışlardır. Hem güzel hem de güzel olan varlıklara rağmen Türk kızları hala küçük büyük toptan dağları ben yarattım havasında olmaları Doğaya aykırıdır. Kendilerini Rus kızlarıyla kıyaslandıkları değerleri ortaya çıkacak olan Türk kızlarımızdan daha iyi Deve Kuşu ve kum ikilisi bulamayız.

Ben muhteşemim demiyorum hatta çok sıradanım. Ama ben bunu biliyor ve söyleyebiliyorum. Bir de bunu beni milliyetimdeki Kızlarımız yapsa Türkiye daha yaşanır bir ülke olmaz mı sevgili günlük?

Yazıya ruskizi ekibi olarak katılıyoruz.

TÜRK RUS EVLİLİK SİTESİ …

 

 

rus_kizlari_resimler

Geçen perşembe çıkan “Yeni ihraç Ürünümüz: Damat” yazısına çok sayıda mesaj geldi.
Kimi damatlar gücenmişti. Kimi kendi durumunu anlatıyordu.
Almanya’daki bir sosyal ilişkiler uzmanı, ithal gelin ve damatlarla evlilikler kadar, bu evlilikler sonrasındaki boşanmaların da patlama yaptığını, Alman sosyal kurumlarını en çok meşgul eden sorunun bu olduğunu belirtiyordu.
Bir tıp doktoru ise dışarıda yaşama hayaliyle, yaşlı Avrupalı kadınlarla evlenip Batı’ya Açılış göçen issiz gençlerin, langırt salonlarında vakit öldürdüğünü, dil bilmeyen ithal gelinlerin ise baskı altında bunalıma girdiğini yazıyordu.
Almanya’dan bir ithal damat, “Kızına ya da ithal eden Aileler gelen eş oğluna, tehdidiyle esir hayatı yaşatıyor istersek geri yollarız ‘ya da geline’ istikbalin elimizde damat; bu yüzden de damatlar, oturma hakkı alır almaz eşinden boşanıyor” diyordu.
Danimarka’dan bir ithal damat ise, bu yeni akımı fark eden Hükümetin ithal eşlere, 50 bin kronluk banka hesabı ve iş sahibi olma koþulu koyduğunu bildiriyordu.
Kemer’de bir tatil köyünde yöneticilik yaparken konuyla özellikle ilgilendiğini belirten bir Mülkiyeli ise konunun taraflarının bu işe niye sıcak baktığını kategorik olarak gözlemişti. Onun mesajını özetleyerek aktarmak istiyorum:
  
Tesis sahipleri: Resmi olmayan rakamlara göre, geçen yıl Antalya Bölgesindeki turistik tesislerde komi, garson, bulaşıkçı vb. olarak çalışan 30 yaşın altında 1368 kişi evlenerek Almanya ve Belçika’ya gitti. Bunların 4′ü bizim tesistendi. Tesis yöneticileri, bu vesileyle Çalışanları bedavadan Yurtdışında dil öğrenip dönecek umuduyla, ( “Dönmezse de Kıdem Tazminatı” diye) Evlilikleri özendiriyordu kalır cebimize. Ama ben, komi olarak gidenlerin, Çalıştığı tesise müşteri olarak geldiğini gözümle gördüm.
Türk ana babalar: Çocuklarının sezonluk bir işte çalışacağı yerde Avrupa’ya damat gitmesini tercih ediyorlar. Hele çoğu 20’sine basmamış güzel gelinleri görünce hepten teslim oluyorlar. Asıl istekleri, gelinleri ve dünürlerinin yardımıyla oğullarına bir iş kurabilmek …
Yabancı ana babalar: Sorulunca kızlarının seçimine saygı duyduklarını söylüyorlar. Kızlarının sorumsuz arkadaş çevresinden hoşnut olmayan çoğu aile, onun gözlerinin içine bakan, sıcakkanlı damat karşısında kültür farkını, mesafeyi filan unutuyor, “Antalya Almanya’ya 4-5 saat … İleride biz de yerleşip bir pansiyon işletebiliriz” diyor. Dünürlerinin kendilerine ve kızlarına gösterdikleri ilgiden şaşkınlar. Türkiye’de AIDS vakalarının az OLMASINI bile gerekçe gösterenler var. Avrupa’da çözülen aile Kurumunun ve ese bağlılığın burada hala yaşaması onları etkiliyor.
Kuzeyli gelin adayları: Daha çok Rusya ve Ukrayna’dan geliyorlar. Yeni kuşak, eskiler kadar ülkesine bağlı değil. Çoğu dışarıda yaşamak istiyor. Rus erkeklerinin

Sarhoş, Bencil ve issiz olmasından şikayetçiler … kaldığı otelin güvenlik görevlisiyle evlenen bir Rus cerrah, gerekçesini “Bana bağlı, beni seven bir kocam ve üzerime titreyen bir ailesi var” diye açıkladı. Şaka yollu cinsel yaşamlarını sorunca Türk erkeklerini yatakta daha sevecen bulduklarını anlattılar. Kızları Türkle evli bir Rus ailesi, “Baştan korktuk, ama dünürlerle tanışınca rahatladık, şimdi küçük kızımızı isteyen olursa verebiliriz” dedi. Burdur Bucak’ın dağ köyüne gelin veren bir Rus aile ise, “Gorki’nin, Solohov’un anlattığı dağlar, yaylalar, insanlar, komşuluklar var burada” dedi hayranlıkla … Nişan gecesi köylülerin bir kısmının kız tarafını temsil etmesinden çok etkilenmişler mesela …
Halihazırda pek kimsenin dikkatini çekmese de, sanırım Avrupa ile birleşme, ithal eşler yoluyla gerçek anlamıyla sağlanıyor. Ne ki, halklar arasındaki bu yakınlaşma, henüz politik düzeye yansıtılamıyor.

 

 

Rusya’daki bir Örgüt, ‘Dans edeceksiniz’ diye kandırılan Rus kızlarının Türkiye’de seks kölesi olarak kullanıldığını iddia etti

Rus genç kızların yabancı Ülkelere satılmasıyla mücadele eden ‘Melekler Koalisyonu’ adındaki Örgüt, ’seks köleliği’nin en yaygın olduğu ülkelerin başında Türkiye, Almanya ve Kıbrıs Rum Kesimi’nin geldiğini ileri sürdü.
Örgütün yaptığı bağımsız araştırmaya göre, Rusya’nın özellikle Urallar bölgesinden çok sayıda genç kız, Türkiye’de dans edecekleri söylenerek kandırıldı ve fahişeliğe zorlandı. Türkiye ve diğer ülkelerde erkeklerin 1-2 saatlik beraberlik için 100 dolar ödediğini, ’sahip’lerinin ise kızlara sadece’ beş ‘dolar verdiğini iddia eden Örgüt, Svetlana Posvejnaya adındaki bir Rus genç kızının Türkiye’de başından geçenleri de kendilerine şöyle anlattığını açıkladı:
    
100′de 5 kızlara
“Yaşadığım Çelyabinsk’te bir şirket, Türkiye’de dans edersem günde 20 dolar kazanacağımı söyledi. Samsun’da bir lokantaya gittik. Lokanta sahibi bizi müşterilerle olmaya zorladı. Reddedince, pasaportumu alıp beni sokağa attı. Yaşamak için fahişelik yapmak zorunda kaldım. Sonunda sınır dışı etti polis. ”

 

rusyanin_en_guzel_gelin

 

Rusya’nın en zengin ve itibarlı gelin adayları listesi açıklandı. Rus Tatler DERGİSİNİN yayınladığı listenin ilk sırasında televizyon Sunucusu Ksenia Sobchak yer alıyor. ‘Rusya’nın Paris Hilton’u olarak bilinen sunucu Ksenia Sobchak’ın, mavi renkli Bentley marka bir Otomobili ve Moskova’nın en prestijli semti Tverskaya-Yamskaya’da Dairesi bulunuyor. Sosyetik güzel Bağlantılarını kullanarak çok kısa zamanda yükseldi ve şu an ünlü bir Rus kanalının tanınan yüzü oldu. Gazeteciler onun insanlarla iletişimini üst düzeyde olduğunu ve programları ustaca yönettiğini söylüyor. 26 yaşındaki gelin adayı aynı zamanda Başbakan Vladimir Putin’in yakın arkadaşı olan ve St Petersburg’un ilk Belediye Başkanı Anatoli Sobchak’ın kızı.

Diğer en zengin gelin adayları

 

 

rus_kizlar123

En kıskanılan Gelinler ‘listesinin ikinci sırasında yer alan Alina Kabaeva, kısa süre önce yayınlanan’ En seksi kadın politikacılar ‘SIRALAMASINDA da üçüncü sırada yer almıştı. Kabaeva’nın yine Moskova’nın en prestijli semtlerinden birisi olan Krasnaya Presnya da Apartmanları var. Gazeteciler, eski olimpiyat şampiyonu jimnastikçi ve yeni milletvekili Alina Kabaeva için onu değerli yapanın mal varlığı değil devletin önemli kademelerindeki kişileriyle olan iyi ilişkileri olduğunu söylüyorlar. Gelin adayı 26 yaşında

Diğer rus gelin adaylarını koymuyorum çünkü zenginler ama bu blogta yayınlanabilicek kadar güzel değiller

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !